ПРОТОКОЛИ результатів ІІ (міського в м. Харкові) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики у 2012/2013 н.р., проведеної серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської міської ради Харківської області 01.12.2012
Результати 8 класу (zip)
Результати 9 класу (zip)
Результати 10 класу (zip)
Результати 11 класу (zip)
Задачі та розв'язання задач олімпіади з фізики 1 грудня 2012 року
Пропонуємо задачі та варіанти розв'язання задач II етапу Всеукраїнської олімпіади 2012 року з фізики серед учнів старших класів Харківської областi
Задачі та розв'язання для 11 класу (zip)
Задачі та розв'язання для 10 класу (zip)
Задачі та розв'язання для 9 класу (zip)
Задачі та розв'язання для 8 класу (zip)
27 січня 2012 року у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна на базі фізико-технічного факультету відбувся III етап олімпіади з фізики для старшокласників Харківської області.
Адреса: ХНУ імені В.Н.Каразіна, пл.Свободи, 4, Харків, 61077.
Голова журі -
професор кафедри теоретичної ядерної фізики
Ходусов Валерій Дмитрович.
Голова оргкомiтету -
декан ФТФ, професор
Гірка Ігор Олександрович.
Попередні результати 31.01.2012 за тел. 707-52-70
Розбір завдань 4.02.2012 з 10:00 по класах
8й клас - ауд. 6-104
9й клас - ауд. 3-74
10й клас - ауд. 3-75
11й клас - ауд. 3-79
Апеляція з 12:00 в ауд. 3-79 після розбору завдань
Фотозвіт з олімпіади 27 січня 2012 року
Посилання на галерею фото з oлiмпiади 27.01.2012
https://www.dropbox.com/gallery/20253838/1/Olympiada%202012?h=9611dd
Результати обласної олімпіади з фізики 27 січня 2012 року :
ЗАВАНТАЖИТИ результати олімпіади (файл xls, оновлено 12.02.2012)
Задачі та розв'язання задач олімпіади з фізики 27 січня 2012 року
Пропонуємо задачі та варіанти розв'язання задач III етапу Всеукраїнської олімпіади 2012 року з фізики серед учнів старших класів Харківської області
Задачі для 11 класу (pdf) Розв'язання задач для 11 класу (pdf)
Задачі для 10 класу (pdf) Розв'язання задач для 10 класу (pdf)
Задачі для 9 класу (pdf) Розв'язання задач для 9 класу (pdf)
Задачі для 8 класу (pdf) Розв'язання задач для 8 класу (pdf)
Заходи для вчителів (27 січня 2012 року)
Програмою проведення олімпіади було передбачено низку заходів для вчителів, які супроводжували школярів. А саме:
5 лютого 2011 року відбувся III етап олімпіади з фізики для старшокласників Харківської області, що було проведено у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна на базі фізико-технічного факультету.
Заходи для вчителів (5 лютого 2011 року)
Програмою проведення олімпіади було передбачено низку заходів для вчителів, які супроводжували школярів. А саме:
Під час урочистого відкриття олімпіади 5 лютого в актовому залі проректор університету член-кореспондент НАН України М. Азарєнков уручив подяки ректора за значний особистий внесок у якісну підготовку абітурієнтів до вступу на фізико-математичні та природничі факультети університету за підсумками вступної кампанії 2010 року наступним учителям фізики:
Ці вчителі підготували 2010 року до олімпіади учнів, які не лише стали переможцями, а до того ж згодом вступили до університету на фізико-технічний, фізичний, фізико-енергетичний, механіко-математичний, хімічний факультети.
ФОТОЗВІТ з олімпіади 5 лютого 2011 року:
ЗАВАНТАЖИТИ ( оновлено 11.02.2011)
Експериментальний тур харківської обласної олімпіади з фізики 2011 року. 10 клас
http://www.youtube.com/watch?v=DZL8CyYNSNI
http://www.youtube.com/watch?v=MzzCaLK03fk
Експериментальний тур харківської обласної олімпіади з фізики 2011 року. 11 клас
http://www.youtube.com/watch?v=C2C3XqJXS1E
Завдання олімпіади 2011 року та їх розв'язання (файл у форматi rar)
Підсумки олімпіади 2011 року
В таблицях вказані місця переможців згідно з рішенням журі олімпіади, що може не співпадати з рішенням ХАБО:
завантажити "ПIДСУМКИ" (файл xls)
2010 року III етап олімпіади з фізики для старшокласників Харківської області було проведено у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна на базі фізико-технічного факультету.
Олімпіаду було проведено 13 лютого 2010 року.
Переможці III етапу обласної олімпіади з фізики серед старшокласників Харківської області 2010 року навчаються в Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна (ХНУ) :
Завантажити файл "Підсумки олімпіади 2010 року" (pdf-формат)
ФОТОРЕПОРТАЖ з олімпіади (13 лютого 2010 року):
Фотографії з олімпіади можна побачити тут: http://public.fotki.com/Oleksii/olimpiada/
Результати олімпіади 2010 року
Задачі та розв'язання задач (2010)
Пропонуємо задачі та варіанти розв'язання задач III етапу Всеукраїнської олімпіади 2010 року з фізики серед учнів старших класів Харківської області
Задачі для 11 класу (pdf) | Розв'язання задач для 11 класу (pdf) | |
Задачі для 10 класу (pdf) | Розв'язання задач для 10 класу (pdf) | |
Задачі для 9 класу (pdf) | Розв'язання задач для 9 класу (pdf) | |
Задачі для 8 класу (pdf) | Розв'язання задач для 8 класу (pdf) |
Експериментальний тур обласної олімпіади з фізики 2010 року
Ви маєте можливість завантажити відеофрагменти експериментального туру:
Заходи для вчителів (13 лютого 2010 року)
Програмою проведення олімпіади було передбачено низку заходів для вчителів, які супроводжували школярів. А саме:
У 2009 році III етап олімпіади з фізики для старшокласників Харківської області було проведено у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна на базі фізико-технічного факультету.
Олімпіаду було проведено 7 лютого 2009 року.
Пропонуємо варіанти розв'язання задач III етапу Всеукраїнської олімпіади 2009 року з фізики серед учнів старших класів Харківської області
Розв'язання задач для 11 класу (pdf)
Розв'язання задач для 10 класу (pdf)
Розв'язання задач для 9 класу (pdf)
Розв'язання задач для 8 класу (pdf)
ПРОТОКОЛ
результатів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики у 2008/2009 н.р.
Завантажити ПРОТОКОЛ (файл у форматі rar)
Переможці обласної олімпіади з фізики (2009 року) навчаються в Каразінському університеті
Переможці та учасники олімпіади 2009 року навчаються в ХНУ імені В.Н.Каразіна (*.pdf, ~120 кілобайт)
Ви маєте можливість ознайомитися зі зразками завдань минулих років обласної олімпіади з фізики (2006-2007)
Прочитати файл (*.pdf, ~250 кілобайт)
Де в теперішній час навчаються переможці III етапа олімпіади з фізики (2008 р.)
11 клас:
I место:
Божко Андрій - Фізичний факультет Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна
II место:
Жернов Антон - Факультет медичної і біологічної фізики МФТІ
Сергєєнков Єгор - Харківський національний університет радіоелектроніки
III место:
Бояринцев Костянтин - Факультет медичної і біологічної фізики МФТІ
Коростій Денис - Механіко-математичний факультет Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна
Першин Микола - Фізичний факультет Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна
Тимченко Микола - Механіко-математичний факультет Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна
Переможці III етапу олімпіади з фізики 2008 р.
I місце
7 клас
1.Гулін Всеволод-учень Харківського навчально-виховного комплексу №45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області
2.Охріменко Анна-учениця Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області
8 клас
3. Кіслінський Олексій - учень Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області9 клас
4. Буличова Олена - учениця Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області
5. Дудкін Олексій - учень Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області
6. Кравченко Олександр - учень Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області
7. Побойко Ігор - учень Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області
10 клас
9. Стебаєв Дмитро- учень Харківської загальноосвітньої школи І-III ст. № 68 Харківської міської ради Харківської області
11 клас
11. Божко Андрій - учень Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської областіII місце
7 клас
1. Шморгун Ольга - учениця Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області8 клас
2. Вавілов Андрій - учень Харківської загальноосвітньої школи І-ІII ст. № 150 Харківської міської ради Харківської області
3. Вус Олег - учень Валківського ліцею ім. О.МасельськогоВалківської районної ради Харківської області
4. Постний Олексій - учень Харківської гімназії № 46 ім. М.В.Ломоносова Харківської міської ради Харківської області
5. Теплова Дар'я - учениця Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області
9 клас
6. Васильченкова Анастасія - учениця Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області7. Жениленко В'ячеслав - учень Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області
8. Лавінська Тетяна - учениця Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області
9. Пожарський Богдан - учень Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області
10. Софронов Геннадій - учениця Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області
10 клас
11. Батрак Віктор - учень Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області12. Грищенко Анна - учениця Харківського навчально-виховного комплексу № 169 Харківської міської ради Харківської області
13. Конончук Родіон - учень Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області
14. Сараєв Олексій - учень Харківського ліцею № 161 "Імпульс" Харківської міської ради Харківської області
15. Челноков Арсеній - учень Харківського ліцею № 161 "Імпульс" Харківської міської ради Харківської області
11 клас
16. Жернов Антон - учень Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області17. Сергєєнков Єгор - учень Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області
III місце
8 клас
1. Лійко Вікторія - учениця Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області
2. Лісічкин Сергій - учень Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області
3. Рубанов Дмитро - учень Харківської загальноосвітньої школи І-ІII ст. № 160 Харківської міської ради Харківської області
4. Руденко Віталій - учень Харківської спеціалізованої школи І-ІII ст. № 75 Харківської міської ради Харківської області
5. Салтовець Євген - учень Харківської гімназії № 46 ім. М.В.Ломоносова Харківської міської ради Харківської області
6. Софронов Олександр - учень Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області
7. Стебаєва Ганна - учениця Харківської загальноосвітньої школи I-III ст. № 68 Харківської міської ради Харківської області
8. Шаломаєва Тетяна - учениця Харківського ліцею № 161 "Імпульс" Харківської міської ради Харківської області
9 клас
9. Гриб Дмитро - учень Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області
10. Гулевич Михайло - учень Харківської гімназії № 34 Харківської міської ради Харківської області
11. Дек Антон - учень Куп'янської загальноосвітньої школи І-ІII ст. № 11 Куп'янської міської ради Харківської області
12. Дзюба Максим - учень Харківського технічного ліцею № 173 Харківської міської ради Харківської області
13. Дьомін Ярослав - учень Харківської гімназії № 46 ім. М.В.Ломоносова Харківської міської ради Харківської області
14. Жукова Катерина - учениця Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області
15. Звягін Євген - учень Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області
16. Климович Юрій - учень Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області
17. Ляшенко Олексій - учень Зеленогайської загальноосвітньої школи I-III ст. Харківської районної ради Харківської області
18. Москалець Тетяна - учениця Харківського ліцею № 161 "Імпульс" Харківської міської ради Харківської області
19. Радіонова Людмила - учениця Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області
20. Ященко Юрій - учень Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області
10 клас
21. Захожа Любов - учень Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області
22. Зашупіна Юлія - учениця Харківської загальноосвітньої школи І-III ст. № 35 Харківської міської ради Харківської області
23. Кіслінська Маргарита - учениця Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області
24. Рождественський Василь - учень Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області
25. Савчук Олексій учень Харківського технічного ліцею № 173 Харківської міської ради Харківської області
26. Сахацький Дмитро - учень Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області
27. Фарафонов Володимир - учень Харківської загальноосвітньої школи І-III ст. № 5 Харківської міської ради Харківської області
28. Шокало Ксенія - учениця Ізюмської гімназії № 1 Ізюмської міської ради Харківської області
29. Яковлєв Олександр - учень Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області
11 клас
30. Бояринцев Костянтин - учень Харківського приватного навчально-виховного комплексу „Авторська школа Бойка"
31. Коростій Денис - учень Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області
32.Першин Микола - учень Харківського ліцею № 161 "Імпульс" Харківської міської ради Харківської області
33.Тимченко Микола - учень Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області