Koнференцiя SOS2016


ВІДКРИТИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОЕКТ «НАУКА НА СЦЕНІ»

18-19 листопада в Каразінському університеті відбулась Всеукраїнська конференція вчителів у межах європейського проекту ScienceonStage («Наука на сцені»).

Журі конференції очолив професор Девід Фітонбі з Великої Британії, який входить до координаційної ради проекту ScienceonStage.

В ході конференції авторитетне журі визначило дев’ять переможців, яких буде запрошено до участі в Європейській конференції за рахунок організаторів конференції. Організатором європейського проекту виступила Європейська мережа вчителів природничих наук. Девіз проекту «Інновації від учителя до вчителя».

У травні 2016 року до європейської асоціації було включено Україну. Співробітники Каразінського університету стали регіональними представниками України в Асоціації.

В конференції взяли участь 24 учителі та викладачі з семи міст України.


Європейська мережа вчителів із природничо-наукової освіти

Девіз: «Інновації від вчителів до вчителів»

Ідея проекту: Зібрати разом викладачів і вчителів природничо-наукового циклу для обміну найбільш вдалими і практично застосовними інноваціями та методами навчання, а також продуктивними ідеями поліпшення викладання та мотивації дітей вибирати предмети природничо-наукового циклу в якості майбутньої професії.

На даний момент в співтовариство входять 27 європейських країн (з травня 2016 року - Україна). Працівники Каразінського університету стали регіональними представниками цієї Європейської організації та були зареєстровані як Національне регіональне представництво України. «Наука на сцені» вважає, що кращий спосіб поліпшити становище в галузі точних наук - це МОТИВУВАТИ вчителів покращувати і удосконалювати їхні методики. Організацію було створено під патронатом Євросоюзу 2000 року; зараз вона налічує в своїх рядах понад 100 000 вчителів Європи.

Цілі проекту:

  1. Передача передового європейського досвіду вчителів у галузі наукової освіти (предмети природничо-наукового циклу: математика, фізика, хімія, біологія, екологія, інформатика, інженерно-технологічні науки, як на університетському рівні, так і на рівні середньої та початкової школи) шляхом подання проектів на європейській конференції Science on Stage раз на два роки.
  2. Проведення спільних семінарів з перерахованих вище предметів, спільна проектна діяльність.
  3. Створення загальної бази даних вчительських інновацій
Найближча конференція відбудеться в м. Дебрецен, Угорщина, в липні 2017 року. Десять або дванадцять кращих учительських проектів з України буде відібрано членами Європейського журі, представники якого планують відвідати ХНУ ім. Каразіна 19 листопада 2016 року для участі в Українській конференції «Наука на сцені». На конференцію запрошуються представники різних міст України для участі в одноденному конкурсі вчительських проектів.

МОВA КОНФЕРЕНЦІЇ - АНГЛІЙСЬКА!

Інформацію про організацію «Наука на сцені» можна знайти на сайтах:

www.science-on-stage.eu

facebook.com/scienceonstageeurope

twitter.com/ScienceOnStage

Програмний комітет очікує на описи проектів до 15 жовтня 2016 року. Опис проекту англійською мовою (документ у форматі Word обсягом до 1 сторінки плюс презентація PowerPoint обсягом до 2 мегабайт не більше 15 слайдів або посилання на відео, наприклад, в youtube) просимо надсилати на електронну адресу: nataliyakazachkova@gmail.com

10-12 переможців Всеукраїнського відбору будуть рекомендовані Європейським відбірковим комітетом (складається з представників країн ЄС) до участі в Європейському фестивалі 2017 р. в м. Дебрецен, Угорщина