Анонси

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 1057

4 квітня 2016 року

Відкритий Турнір юних фізиків для учнів 8-10 класів (Юніорська ліга)

Фізико-технічний факультет Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна спільно з Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації. проводить XIX турнір юних фізиків серед команд юніорської ліги.

Учасникам турніру пропонуються 12 творчих задач.( Приклади завдань: http://www-htuni.univer.kharkov.ua/ivt/image/tourn_2015/yl15_ok.doc - задачі 2015 року ) , які мають бути розв’язані командою (учні спільно з керівником) протягом 4-5 місяців. Турнір відбувається в формі наукових боїв – дискусій між командами.

Задачі Турніру Юних Фізиків 2016 року


Щорічно з 1997 по 2013 рік Турнір проводився у м.Луганську. У квітні 2015 року ХVIII турнір відбувся у Харкові на базі школи «Обдарованість».

Турнір Юніорської ліги є відкритим, у ньому багато років приймають участь команди з провідних шкіл України (з Харкова, Києва, Одеси, Дніпропетровська, Херсона та ін.). В Журі турніру беруть участь відомі науковці України (доктори та кандидати наук), провідні вчителі фізики, студенти університетів України, у тому числі переможці Міжнародного студентського турніру фізиків.

Турнір буде проведений протягом трьох днів у квітні або на початку травня 2016 року . Місце проведення - спеціалізована школа-інтернат «Обдарованість» (комунальний заклад Харківської обласної ради). Точну дату початку турніру буде оголошено не пізніше, ніж за 3 тижні до початку.

До участі в турнірі запрошуються команди у складі 3-6 учнів 8-10 класів (учнів 10 класів в команді повинно бути не більше 2 осіб).

Контактні телефони:

(095)-729-11-75 Камін Олександр Олександрович,

(095)-926-23-57 Камін Олександр Леонідович.

E-mail: al_kamin@rambler.ru