Анонси

15 грудня 2018 року

Національна академія наук України оголошує конкурс на здобуття премій для молодих учених і студентів вищих навчальних закладів за кращі наукові роботи

За роботи в галузі природничих, технічних і соціогуманітарних наук Президія НАН України щороку (в лютому) присуджує чотирнадцять премій для молодих учених і чотирнадцять премій для студентів вищих навчальних закладів. Премії присуджуються окремим авторам або колективу авторів за кращі наукові роботи, а також за серії наукових робіт з єдиної тематики, за відкриття та винаходи. Колектив, висунутий на присудження премії, повинен включати лише основних авторів, чий внесок був найвагомішим, і складатися не більш як з трьох осіб. Особам, удостоєним премій, на загальних зборах відповідного відділення Національної академії наук України вручаються дипломи встановленого зразка. На конкурс не приймаються роботи, які раніше були удостоєні премій НАН України, галузевих академій або спеціальних премій інших відомств, що присуджуються за конкурсами. Не приймаються на конкурс також збірники наукових робіт різних авторів.

16 листопада 2018 року

XIV Міжнародній науково-технічній конференції молодих вчених та фахівців «Проблеми сучасної ядерної енергетики»

яка відбудеться 14 – 16 листопада 2018 року на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (м. Харків, майдан Свободи, 4).

27 серпня 2018 року

XIVth International Conference on Plasma Electronics and New Acceleration Methods: PENAM-2018

On behalf of the Organizing and Program Committees, we would like to invite you to participate in the XIVth International Conference on Plasma Electronics and New Acceleration Methods: PENAM-2018 (http://www.kipt.kharkov.ua), that is organized by the National Science Center “Kharkov Institute of Physics and Technology” (NSC KIPT), the National Academy of Sciences of Ukraine and the V.N.Karazin Kharkov National University in Kharkov (Ukraine) on August 27-31, 2018. Conference sessions will be in K.D. Sinelnikov auditorium at V.N.Karazin Kharkov National University. Additional information has be at web-site (http://www.kipt.kharkov.ua). This Conference is dedicated to the centenary of the National Academy of Sciences of Ukraine, 90-th anniversary of the National Science Center “Kharkov Institute of Physics and Technology” and the 100-th anniversary of the birth of Academician Ya.B. Fainberg.

2 серпня 2018 року

Премія Кабінету Міністрів за розроблення і впровадження інноваційних технологій

Оголошено проведення конкурсу на здобуття щорічної Премії Кабінету Міністрів за розроблення і впровадження інноваційних технологій

1 червня 2018 року

До уваги студентів!

Розпочинається вибір міжфакультетських дисциплін

14 квітня 2018 року

Всеукраїнський конкурс рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ»

Проводять Українське ядерне товариство, ННЦ ХФТІ та Каразінський університет з метою заохочення та підвищення зацікавленості учнівської молоді Харкова в наукових роботах в напрямку ядерної галузі.

26 березня 2018 року

День відкритих дверей: університет запрошує

25 березня 2018 року в Каразінському університеті відбудеться традиційний День відкритих дверей.

6 березня 2018 року

Міжнародний Семінар з фізики високих енергій

5 березня 2018 року, 9:00 - 16:00, ФТФ ХНУ імені В.Н. Каразіна, пр. Курчатова 31, ауд. 313

25 лютого 2018 року

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт 2017-2018

Оголошується відкриття XI Університетського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук як першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей (спеціалізацій) у 2017/2018 навчальному році

13 січня 2018 року

Збори трудового колективу ФТФ

12 січня 2018 року о 14-00 в ауд. 301 просп. Академіка Курчатова 31 відбудуться збори трудового колективу ФТФПерейти до сторінки: