Анонси

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 356

15 червня 2017 року

Конкурс на здобуття стипендій Харківського міського голови «Обдарованість»

Департамент освіти Харківської міської ради оголошує прийом заявок від вищих навчальних закладів м. Харкова для визначення кандидатів на нагородження стипендією Харківського міського голови «Обдарованність».

Кандидатами на нагородження стипендією можуть виступати студенти денної форми навчання, які мають високий або достатній рівень навчальних досягнень та проявили особливі успіхи у:

– реалізації набутих знань — здобули перемогу в міжнародних, всеукраїнських олімпіадах, турнірах і конкурсах;

– науково-дослідницькій та пошуковій роботі — зробили винахід, мають публікації у фахових, наукових виданнях, брали участь у міжнародних та всеукраїнських наукових конференціях, симпозіумах, науково-практичних семінарах;

– музичній, образотворчій, літературно-мистецькій діяльності — стали переможцями і лауреатами міжнародних і всеукраїнських конкурсів, фестивалів, виставок, вернісажів, мають публікації власних творів у престижних виданнях або окремими збірками;

– спорті — стали переможцями та призерами міжнародних і всеукраїнських чемпіонатів, турнірів, змагань, що мають офіційний статус.

Загальна кількість претендентів на здобуття стипендії від одного вищого навчального закладу не може перевищувати 5–6 осіб.

Кінцевий термін подачі заявок до експертної комісії з призначення стипендій Департаменту освіти Харківської міської ради — 15 червня 2017 року.

Детальна інформація про вимоги до оформлення пакету документів кандидатів на нагородження стипендією за посиланням.