Анонси

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 162

9 березня 2019 року

Всеукраїнський конкурс рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ»

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському конкурсі рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ».

З метою заохочення та підвищення зацікавленості молодої спільноти Харкова в наукових роботах з напрямку ядерної галузі та підтримки наукового потенціалу міста проводиться конкурс учнівських рефератів у місті Харків.

Конкурс проводиться у два етапи:

І етап (відбірковий) проводиться у Харковіта складається з двох турів:

Перший тур (заочний).

Важливі дати:

до 08 березня 2019 р. – надсилання заявки на участь (Додаток 1) та електронних варіантів рефератів до організаційного комітету на адресу: konkursreferatov@gmail.com;

до 15 березня 2019 р. – визначення рефератів, допущених до участі у другому (очному) турі, персональне запрошення авторів до участі у другому турі (електронний лист);

27 березня 2019 р.другий (очний) тур конкурсу: презентація роботи (друкований варіант реферату, усний виступ до 10 хвилин з електронною презентацією).

Місце проведення: фізико-технічний факультет Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, ауд. 125. Час проведення буде сповіщено додатково у запрошенні.

Визначення переможців І етапу та рекомендація переможців для участі у ІІ етапі конкурсу. Нагородження переможців етапу та авторів окремо відзначених робіт.

ІІ етап (фінал) відбудеться в квітні – травні 2019 р. Місце та точна дата фінального етапубудуть визначені після завершення І етапу.На цьому етапі визначаються переможці Всеукраїнського конкурсу (роботи, що посіли 1-е, 2-е і 3-є місця) та роботи додаткового заохочення за оригінальною ознакою (до 3-х робіт).

Фінансування перебування учасників ІІ етапу конкурсу у місті, де проводиться фінал (проживання, харчування, екскурсії, трансфер та транспортування по місту учасників та супроводжуючих осіб) здійснюють ДП «НАЕК «Енергоатом» та Українське ядерне товариство.

Детальніше можна дізнатись ТУТ