Новини

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 993

26 жовтня 2017 року

ХІ міський турнір юних винахідників і раціоналізаторів

ХІ міський турнір юних винахідників і раціоналізаторів

21 жовтня 2017 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова проведено ХІ міський турнір юних винахідників і раціоналізаторів для учнів 9-11-х класів м. Харкова.

Вже третій раз поспіль міський турнір юних винахідників і раціоналізаторів проводиться Департаментом освіти Харківської міської ради на базі ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. На урочистому відкритті турніру з привітанням до учасників виступили організатори турніру: директор ЦДОіК ХНУМГ ім. О.М.Бекетова Малиніна Т.В.; методист НМПЦ Департаменту освіти Гостиннікова О.М, та співголови журі: доктор технічних наук, доцент, завідувач кафедри альтернативної електроенергетики та електротехніки ХНУМГ ім. О.М.Бекетова Тугай Д.В. і доктор фізико-математичних наук, професор, декан фізико-технічного факультету ХНУ ім. В.Н.Каразіна Гірка І.О.

Серед учасників турніру у цьому році є неодноразові переможці Всеукраїнського турніру - безумовні фаворити національної першості. У турнірних змаганнях взяли учаcть 60 школярів, які у складі 12 команд представляли всі райони міста. До складу журі увійшли викладачі та науковці Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова та ФТФ Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Під час турніру юні винахідники і раціоналізатори представляли власні винаходи, такі як: імітатор присутності господарів, пристрій з локації велосипедистів та пішоходів, тихий зволожувач повітря, відлякувач синиць, безпечний столик для ноутбука, антипідгорач, ручний насос, пристрій для контролю відстані при читанні, очищувач повітря в кімнаті від пилу, пристрій для запобігання гучності розмови та інші.

В ході безкомпромісних змагань перемогу у турнірі здобули збірна команда Шевченківського району «Спектр» та команда Харківської гімназії № 47.

Переможці турніру нагороджені Дипломами Департаменту освіти Харківської міської ради та цінними подарунками від Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова. Пам’ятні медалі переможцям традиційно виготовлено в лабораторії кафедри прикладної фізики та фізики плазми ФТФ ХНУ.

Висловлюємо велику подяку всім учасникам за яскраву і цікаву гру, а представникам Департаменту освіти Харківської міської ради, членам журі від ФТФ Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, ректорату, співробітникам ЦДОіК, бібліотеки та їдальні ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, студентам-волонтерам – за безцінну допомогу у проведенні турніру.

http://www.kharkivosvita.net.ua/news/6134

http://www.city.kharkov.ua/uk/news/shkolyari-z-kharkova-poidut-na-vseukrainskiy-turnir-vinakhidnikiv-37053.html