Новини

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 116

26 лютого 2019 року

«Модернізація експериментальної установки для конверсії вуглекислого газу в газових розрядах низького та середнього тиску»

«Модернізація експериментальної установки для конверсії вуглекислого газу в газових розрядах низького та середнього тиску»

Кафедра матеріалів реакторобудування та фізичних технологій успішно завершила виконання науково-дослідної роботи «Модернізація експериментальної установки для конверсії вуглекислого газу в газових розрядах низького та середнього тиску», що фінансувалася за рахунок Фонду розвитку і модернізації навчально-наукового обладнання Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Унаслідок виконання проекту було модернізованоекспериментальну установку для дослідження процесів конверсії вуглекислого газу в тліючому, високочастотному ємнісному та імпульсному газових розрядах низького та середнього тиску було шляхом додавання придбаного обладнання:

1. Прецизійна багатоканальна система вимірювання тиску газів із зворотнім зв’язком PPMS-4F, яка призначена для вимірювання тиску у вакуумних системах. Систему укомплектовано двома прецизійними ємнісними сенсорами тиску MKSBaratron 722.

Також в систему вбудований блок зворотного зв'язку, що дозволяє підтримувати заданий тиск у вакуумній системі шляхом управління одним з каналів газонапуска.

2. Прецизійна багатоканальна система контролю потоку газів з дистанційним керуванням MFCRC-3, яка призначена для керування потоком газів у вакуумних системах за декількома каналами. Систему укомплектовано двома прецизійними контролерами потоку газу Unit UFC-8561.