Новини

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 152

14 березня 2023 року

Церемонія вручення атрибутів Почесного доктора Каразінського університету

Церемонія вручення атрибутів Почесного доктора Каразінського університету

9 березня за дорученням Ученої ради Каразінського університету директор ННІ ФТФ узяв участь в урочистій церемонії вручення атрибутів Почесного доктора Каразінського університету професору Технологічного університету Карлсруе (КІТ) Манфреду Туму

https://www.ihm.kit.edu/311_526.php

Рішення про присвоєння йому почесного звання було ухвалено ще в січні 2022 року. Тоді передбачалося, що церемонія вручення атрибутів відбудеться під час святкування шістдесятиріччя фізтеху в листопаді 2022 року. Але через війну церемонію було вирішено провести в Карлсруе. Атрибути було доправлено до Німеччини професором Литовченком.

У заходах узяли участь проректор з міжнародних зв’язків КІТ професор Томас Хірт (https://www.energie.kit.edu/21_852.php), директор Інституту імпульсної та мікрохвильової техніки великої потужності КІТ професор Йон Єлоннек (https://www.ihe.kit.edu/mitarbeiter_jelonnek.php, він змінив на цій посаді професора Тума), колеги та члени родини професора Тума, україно-німецький хор Карлсруе. Серед колег професора Тума слід відзначити випускників Каразінського університету докторів Віталія Щербініна та Олександра Максименка. Приємно було бачити також і директора Інституту прикладного матеріалознавства КІТ професора Броніславу Горр, народжену в Миколаєві.

Привітання учасникам церемонії надіслав генеральний консул України в Мюнхені Юрій Ярмілко.