Новини

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 184

15 травня 2023 року

Захід «Магія книги - Магія науки!»

Захід «Магія книги - Магія науки!»

13 травня 2023 року у Каразінському університеті відбувся освітній захід «Магія книги - Магія науки!» для школярів міста Харків віком від 9 до 15 років.

Відзначимо, що багато дітей прийшли з батьками, які отримала не менше задоволення від заходу. Це була чудова магічна подія, підготовлена та проведена творчою командою, до якої увійшли Центральна наукова бібліотека, Біологічний факультет, Філософський факультет, Факультет комп’ютерних наук, Фізичний факультет, Економічний факультет та навчально-науковий інститут "Фізико-технічний факультет", а також первинна профспілкова організація співробітників! Школярі відвідали бібліотеку, яка не поступається сховищу Гоґвортса, побачили, як виглядала справжня мандрагора, з’ясувати, чи існує філософський камінь, побачили, що зображували старовинні атласи світу та про що писали газети 100 років тому.

Перед школярами з цікавими розповідями виступили професори університету, діти подивились низку фізичних дослідів, оцінили роботу 3D принтера, почули передбачення мудрого капелюху.

Від Навчально-наукового інституту «Фізико-технічний факультет» в освітньому заході взяли участь викладачі Інна Афанасьєва (з допомогою доньки Анастасії), Олександр Гапон, заступник директора Наталія Попенко (один з організаторів заходу).

Викладачі залучили дітей до вимірюванні рівня радіаційного фону, продемонстрували як властивості електричного поля та розряду у газах, так і магнітні властивості електричного струму.

Усі відвідувачі отримали позитивні емоції, дізналися щось нове та цікаве про Каразінський університет, добре провели час і пішли додому з пам'ятними сувенірами.

Більше фото: https://drive.google.com/drive/folders/1D9rqMshddNku36NhxzFLMnRCHnFjcQE0?usp=sharing