Новини

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 281

24 вересня 2023 року

13 Міжнародна конференція «Наноматеріали: застосування та властивості» (“Nanomaterials: Applications & Properties” (NAP)

13 Міжнародна конференція «Наноматеріали: застосування та властивості» (“Nanomaterials: Applications & Properties” (NAP)

З 10 по 15 вересня у м. Братислава (Словаччина) відбулася 13 Міжнародна конференція «Наноматеріали: застосування та властивості» (“Nanomaterials: Applications & Properties” (NAP).

Участь у роботі конференції взяла старший науковий співробітник кафедри матеріалів реакторобудування та фізичних технологій к.ф.-м.н. Ольга Максакова. Вона представила доповідь «Порівняльне дослідження мікроструктури та властивостей наноламінованих покриттів TiZrN/NbN та TiSiN/NbN» (співавтори проф. В.М. Береснєв і проф. С.В. Литовченко), відзначену серед трьох кращих доповідей за напрямком «Багатофункціональні тонкі плівки та покриття».

Основну увагу конференції зосереджено на висвітленні нових фундаментальних і прикладних результатів у галузі застосування та властивостей різних груп наноматеріалів і покриттів.

Конференція є багатовекторною, вона включає в себе 13 тематичних напрямів – від методів синтезу наноматеріалів і транспортних властивостей нанорозмірних систем до застосування наноматеріалів у біомедицині та зеленій енергетиці.

Цього року конференція прийняла близько 300 учасників із 40 країн світу.

Запрошеними спікерами стали: Юрій Гогоці – український і американський науковець у галузі хімії, матеріалознавства та нанотехнологій, засновник та директор Інституту наноматеріалів Е. Дж. Дрекселя, Яннік К. Майєр – професор Тюбінгенського університету в Німеччині, що працює у галузі ядерної фізики, нанотехнології, фізики елементарних частинок, Володимир Цукрук – очільник центру мікроаналізу відділу матеріалознавства та інженерії Інституту технологій у Джорджії та головний редактор журналу ACS Applied Materials and Interfaces.