Новини

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 35

13 травня 2024 року

Конкурс наукових проєктів у сфері ядерної науки, атомної енергетики та промисловості “Атомні інноватори”-2024

Конкурс наукових проєктів у сфері ядерної науки, атомної енергетики та промисловості “Атомні інноватори”-2024

30 квітня відбувся фінал конкурсу наукових проєктів у сфері ядерної науки, атомної енергетики та промисловості “Атомні інноватори”-2024.

Участь у фіналі взяли 8 фахівців – представники провідних організацій і підприємств та організацій галузі, зокрема Харківського фізико-технічного інституту, Інституту проблем безпеки атомнихелектростанцій НАН України, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Рівненської АЕС, а також один із учасників цьогорічного конкурсу – представник Польщі,компанія Radium Energy Sp. z o.

Каразінський університет представляли молоді науковці ННІ «Фізико-технічний факультет» Іван Якименко, старший науковий співробітник, доктор філософії з проєктом «Пошук субпікосекундного детектора для ПЕТ-КТ» та Олександр Улибкін, аспірант, науковий співробітник ННІ «Фізико-технічний факультет» з проєктом «Емісійний внутрішньозонний детектор нейтронів на основі металевого гафнію».

У фінальній частині, крім презентації, учасники також відповіли на запитання та коментарі членів журі й експертів галузі щодо представлених проєктів.

Відеозаписи виступів учасників під час фінальної частини проекту можна переглянути за посиланням:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLM77ahpCOhoTDQaDpsudQPAbeX8bRwVYk