Кращі студенти

Балькова Юлія

Стипендії/олімпіади/конкурси:
Диплом третього ступеня в особистому заліку на 13-му Всеукраїнському студентському турнірі фізиків (березень 2015 року)


Васильченкова Анастасія

Спеціальність:
Експериментальна ядерна фізика та фізика плазми

Стипендії/олімпіади/конкурси:
9 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2011 рік
І місце – команда "ФізТех-original"
3-й Міжнародний СТФ, 1 місце
Стипендія імені О.І. Ахієзера
І місце Університетська Студентська Олімпіада з фізики 2013 року
VI Міжнародний студентський турнір фізиків, 2014 рік — II місце
13 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2015 рік І місце — команда «Федір Конюхов»
Диплом третього ступеня в особистому заліку та диплом за краще рецензування на 13-му Всеукраїнському студентському турнірі фізиків у березні 2015 року
7 Міжнародний студентський турнір фізиків — 2015 рік І місце — команда «Федір Конюхов»


Видро Роман

Спеціальність: :
прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
21 Всеукраїнський турнір юних фізиків — 2012 рік — І місце — команда «Кирпичный завод»
Представник України на «European Union Contest for Young Scientists» — 2012 рік
IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики — 2013 рік — ІІІ місце
ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів МАН — 2013 рік — І місце
12 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2013 рік І місце — команда «Чё»
Стипендіат Президента України (2011–2013)
Стипендіат фонду «Підтримки молодих дарувань» 2013 рік.
VI Міжнародний студентський турнір фізиків, 2014 рік — II місце
13 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2015 рік І місце — команда «Федір Конюхов»
7 Міжнародний студентський турнір фізиків — 2015 рік І місце — команда «Федір Конюхов»


Глазков Антон

Спеціальність:
Прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
VIII Харківський регіональний конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук — 2014 рік


Зубов Юрій

Спеціальність:
прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
ІV етап І Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії — 2011 рік — диплом ІІІ ступеня
ІV етап ІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії — 2012 рік — диплом ІІІ ступеня
12 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2013 рік — І місце — команда «Чё»


Козіонов Сергій

Спеціальність:
Прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
9 Всеукраїнський студентський турнір фізиків -2011 рік
ІI місце – команда "ФізТех-original"
Диплом першого ступеня, другий абсолютний результат на 11-му Всеукраїнському студентському турнірі фізиків у листопаді 2012 року в складі команди «ФізТех-original»


Ліпатова Вероніка

Спеціальність:
Прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
13 Всеукраїнський студентський турнір фізиків–2015 рік, IIІ місце — команда «Whaat?»


Лісовський Віталій

Спеціальність:
Експериментальна ядерна фізика та фізика плазми

Стипендії/олімпіади/конкурси:
9 Всеукраїнський студентський турнір фізиків -2011 рік
IІ місце – команда "ФізТех-light"
Диплом першого ступеня, другий абсолютний результат на 11-му Всеукраїнському студентському турнірі фізиків у листопаді 2012 року у складі команди «ФізТех-original»
Диплом першого ступеня, третій результат в особистому заліку на 12-му Всеукраїнському студентському турнірі фізиків у листопаді 2013 року у складі команди «Чё»
Стипендія фонду Сапронова — 2014–2015 навчальний рік
VI Міжнародний студентський турнір фізиків, 2014 рік — II місце
13 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2015 рік І місце — команда «Федір Конюхов»
Диплом третього ступеня в особистому заліку та диплом за кращу доповідь на 13-му Всеукраїнському студентському турнірі фізиків у березні 2015 року
7 Міжнародний студентський турнір фізиків — 2015 рік І місце — команда «Федір Конюхов»
Грант на участь у літній студентській програмі у Європейській лабораторії ядерних досліджень (CERN), Швейцарія — 2015 рік, приз Moritz Karbach Prize за кращу студентську наукову роботу


Лунячек Олег

Спеціальність: :
прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
13 Всеукраїнський студентський турнір фізиків–2015 рік, IIІ місце — команда «Whaat?»


Люль Максим

Спеціальність:
Прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
Стипендія Харківського міського голови «Обдарованість» — 2012 рік.
ХІ Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2012 рік диплом ІІІ ступеня в особистій першості


Москалець Тетяна

Спеціальність:
Експериментальна ядерна фізика та фізика плазми

Стипендії/олімпіади/конкурси:
9 Всеукраїнський студентський турнір фізиків -2011 рік
IІ місце – команда "ФізТех-light"
Cтипендія імені К.Д. Синельникова
Грант на участь у літній студентській програмі у Європейській лабораторії ядерних досліджень (CERN), Швейцарія — 2014 рік


Олім Радомир

Спеціальність:
Прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
Перше місце на 21 Всеукраїнському шкільному турнірі фізиків у складі команди «КЗ» (2012 рік)
Перше місце на 12 Всеукраїнському студентському турнірі фізиків у складі команди «Чё» (2013 рік)


Петров Борис

Спеціальність:
Прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
Друге місце на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів МАН (2013 рік)
Перше місце на Всеукраїнському студентському турнірі фізиків у складі команди «Чё» (2013 рік)
VI Міжнародний студентський турнір фізиків, 2014 рік — II місце
13 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2015 рік І місце — команда «Федір Конюхов»
7 Міжнародний студентський турнір фізиків — 2015 рік І місце — команда «Федір Конюхов»


Прокаєва Анастасія

Спеціальність:
Експериментальна ядерна фізика та фізика плазми

Стипендії/олімпіади/конкурси:
10-й Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2011 рік
Диплом першого ступеня, другий абсолютний результат у складі команди «ФізТех-original»
11-й Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2012 рік
Диплом першого ступеня, другий абсолютний результат у складі команди «ФізТех-original»
Стипендія фонду Сапронова — 2013–2014 навчальний рік


Рижов Артем

Спеціальність:
Прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з фізики — 2013 рік — 2 місце
Стипендія імені О. І. Ахієзера


Сиротенко Владислав

Спеціальність:
Експериментальна ядерна фізика та фізика плазми

Стипендії/олімпіади/конкурси:
Всеукраїнська студентська олімпіада з фізики 2012 року — II місце
Грант на участь в інтернатурі у Національній прискорювальній лабораторіі Фермі (Fermilab), США — 2012 рік
Грант на участь у літній студентській програмі у Європейській лабораторії ядерних досліджень (CERN), Швейцарія — 2013 рік
Стипендія імені Верховної Ради України (2012/2013 навчальний рік)
Університетська Студентська олімпіада з фізики 2014 року — IІ місце
Всеукраїнська студентська олімпіада з фізики 2014 року — II місце


Чаркін-Горбулін Антон

Спеціальність: :
прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
13 Всеукраїнський студентський турнір фізиків–2015 рік, IIІ місце — команда «Whaat?»