Новини

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 74

22 травня 2024 року

Захист магістрів

Захист магістрів

21 травня відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів за освітньо-науковою програмою "Експериментальна ядерна фізика та фізика плазми"

24 травня в Навчально-науковому інституті «Фізико-технічний факультет» відбулося засідання екзаменаційної комісії для проведення атестації осіб, які навчаються на другому (магістерському) рівні вищої освіти та з метою встановлення відповідності результатів навчання здобувачів вищої освіти вимогам освітньої програми «Експериментальна ядерна фізика та фізика плазми» та присвоєння ступеня магістра.

З темами кваліфікаційних робіт можна ознайомитись за посиланням: http://physics-technology.karazin.ua/academics/derjavni-ekzameni

Комісія заслухала та обговорила презентації дев`ятьох студентів. Всі кваліфікаційні роботи було оцінено на відмінно. На момент захисту (тобто без урахування рукописів, які надіслано до друку за матеріалами кваліфікаційних робіт) ці 9 студентів мали тринадцять статей, опублікованих у журналах, які індексуються наукометричною базою Скопус, зокрема шість - у журналі "Physical Review".

Зичимо випускникам подальших творчих злетів!