Правила прийому


ВСТУПНІ НА БАКАЛАВРАТ – 2024

Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено календарний план організації та проведення у 2024 році національного мультипредметного тесту (НМТ).

Тестування проходитиме під час основних і додаткових сесій:

  • основні: 14 травня – 25 червня;
  • додаткові: 11–19 липня.

Відповідно до наказу також передбачено два періоди реєстрації осіб, які бажають узяти участь в НМТ, — основний та додатковий.

Основний етап реєстрації осіб для участі в основних сесіях НМТ триватиме з 14 березня до 11 квітня включно.

До 15 квітня зареєстрований учасник матиме змогу в персональному кабінеті внести зміни (змінити предмет на вибір на інший чи змінити населений пункт в Україні / за кордоном, у якому він бажає пройти НМТ).

У додатковий період (10–15 травня) матимуть змогу зареєструватися для проходження НМТ під час додаткових сесій особи, які не змогли цього зробити з поважних причин під час основного періоду реєстрації, та ті, хто реєструвався в основний період реєстрації, але їм було відмовлено в реєстрації. Зміни до реєстраційних даних можна буде внести до 19 травня.

З 08 травня для зареєстрованих учасників основних сесій НМТ з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних кабінетів запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники ж додаткових сесій матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування з 8 липня. З міркувань безпеки ми не публікуватимемо інформації про те, де на території України відбудуться тестування, ні на сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, ні на наших офіційних сторінках у соцмережах. Наполегливо рекомендуємо учасникам не розголошувати, де й коли проходитиме тестування, адже від цього може залежати безпека і їхня, і організаторів НМТ.

Інформацію про результати основних сесій НМТ за шкалою 100–200 балів буде розміщено в персональних кабінетах учасників до 2 липня, додаткових сесій – до 26 липня.

ВСТУПНІ ДО МАГІСТРАТУРИ – 2024

Відповідно до календарного плану організації та проведення у 2024 році вступних випробувань до магістратури / аспірантури (для вступу до аспірантури особи мають скласти ЄВІ), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України, вступні випробування проходитимуть у дві сесії:

  • основна сесія: 24 червня — 15 липня;
  • додаткова сесія: 31 липня — 14 серпня.

Наказом також передбачено два періоди реєстрації осіб, які бажають узяти участь у ЄФВВ та/або ЄВІ, — основний та додатковий.

Основний етап реєстрації триватиме із 7 до 29 травня включно. Реєстрацію здійснюватимуть приймальні комісії закладів вищої освіти. Зареєстровані учасники отримають екзаменаційні листки, у яких буде зазначено дані для здійснення входу на інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури». У додатковий період (17–21 червня) матимуть змогу зареєструватися для проходження ЄФВВ та/або ЄВІ ті особи, які не змогли цього зробити під час основного періоду реєстрації.

До 17 червня учасники, зареєстровані на основну сесію вступних випробувань, отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестування, а до 26 липня – учасники додаткової сесії.

Інформацію про результати основної сесії за шкалою 100–200 балів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників до 20 липня, додаткової – до 20 серпня.


Оприлюднено Правила прийому до Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна в 2023 році, розроблені Приймальною комісією університету та затверджені Міністерством освіти і науки України.

У Правилах прийому до університету міститься інформація про строки та порядок прийому заяв і документів, проведення вступних екзаменів, конкурсного відбору та зарахування на навчання, вимоги до рівня освіти вступників тощо.

Правила прийому - 2023

Додаток 6. Вимоги до мотиваційних листів вступників на навчання для здобуття вищої освіти до Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна в 2023 році, порядок розгляду мотиваційних листів

Вступ до магістратури:

Заява-анкета для оформлення екзаменаційного листка (PDF)

Заява-анкета для оформлення екзаменаційного листка (DOCX)

Інформаційний бюлетень до складання ЄВІ та ЄФВВ(280 KB)


Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра конкурсний бал розраховується за формулою:

Конкурсний бал (КБ) = П1, де П1 – оцінка фахового іспиту;

вступник допускається до участі у конкурсному відборі для зарахування на навчання, якщо а оцінка фахового вступного випробування складає не менше 150 балів.

Програми фахових випробувань для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра.

Спеціальність

Освітня програма

Фахове випробування

Прикладна фізика та наноматеріали

Прикладна фізика

Фаховий екзамен з прикладної фізики

Прикладна фізика та наноматеріали

Медична фізика

Фаховий екзамен «Взаємодія випромінювання з речовиною»

PROGRAM of entrance professional examination "Interaction of radiation with matter"

Прикладна фізика та наноматеріали

Експериментальна ядерна фізика та фізика плазми

Фаховий екзамен з прикладної фізики


Програма вступного фахового екзамену з загальної фізики, спеціальність: 105 «Прикладна фізика та наноматеріали», за освітніми програмами: «Експериментальна ядерна фізика та фізика плазми», «Прикладна фізика», «Медична фізика», перший (бакалаврський) рівень вищої освіти для вступу на другий курс осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста


Програма вступного фахового екзамену з вищої математики, спеціальність: 105 «Прикладна фізика та наноматеріали», за освітніми програмами: «Експериментальна ядерна фізика та фізика плазми», «Прикладна фізика», «Медична фізика», перший (бакалаврський) рівень вищої освіти для вступу на другий курс осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста


Програма вступного екзамену з прикладної фізики спеціальність: 105 «Прикладна фізика та наноматеріали» за освітньо-науковою програмою підготовки доктора філософії за спеціалізаціями: «Експериментальна ядерна фізика та фізика плазми», «Прикладна фізика», «Медична фізика», третій (освітньо-науковий) рівень вищої освіти

Cтатистика набору 2014 року (файл презентації Power Point, 1.4 мегабайт)


Гуртожиток для студентів – поряд з навчальним корпусом фізико-технічного факультету


Спортивна зала ФТФ повністю готова до занять з футболу та волейболу.

Всі на оздоровлення!!!


До уваги абітурієнтів!
Нова спеціальність «Медична фізика» (магістратура)

Харківський національний університеті імені В.Н. Каразіна оголошує набір абітурієнтів за новою спеціальністю «Медична фізика» (магістратура). Вступ здійснюється на основі підготовки за напрямами «Прикладна фізика» та «Фізика». Навчання у магістратурі за спеціальністю «Медична фізика» проходить за спеціалізаціями “Медична радіаційна фізика” та “Медична біофізика”. Підготовку фахівців здійснює фізико-технічний факультет.
Більш детальну інформацію можна дізнатися за телефонами: +380 (63) 400-06-13; +380 (95) 209-08-02