Cтипендійне забезпечення

У документі Правила призначення і виплати стипендій у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна зазначено загальні положення, типи стипендій, порядок розрахунку стипендіального фонду університету, призначення і виплати академічних стипендій та формування рейтингу успішності студентів. Також у Правилах окреслюється новий порядок призначення академічних стипендій, зокрема формування загального ліміту стипендіатів і стипендіатів-відмінників з-поміж студентів денної форми навчання, які визначатимуться рейтинговою системою за результатами підсумкового семестрового контролю.

Довідково. Червоним кольором у документах зазначено осіб, які отримуватимуть підвищену стипендію за особливі успіхи у навчанні, синім — академічну стипендію, напівжирним шрифтом — тих, які мають право отримувати соціальну стипендію, нижче зазначено рейтинг успішності решти студентів, які не отримуватимуть стипендію у семестрі.


Списки студентів, яким призначено академічну стипендію у другому семестрі навчання 2022/2023 навчального року (бакалавріат, магістратура)

Списки студентів, яким призначено академічну стипендію у першому семестрі навчання 2022/2023 навчального року (бакалавріат, магістратура)

Списки здобувачів, які зараховані у вересні 2022 року на 1 курс.